Home » Головна » ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ

ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ

25 лютого 2021 року педагоги  ЗДО №7 «Віночок» на платформі  Zoom провели  онлайн-засідання  для методистів (керівників методичних об’єднань вихователів) ЗДО та НВК на тему «Оптимізація системи мотивації педагогів до підвищення фахової майстерності. Професійний стандарт вихователя ЗДО».

Учасниками заходу стали 28 педагогів закладів дошкільної освіти.

В онлайн-засіданні  взяла участь Юрик Ольга Михайлівна, консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради, яка підкреслила актуальність тематики заходу в світлі реформування галузі дошкільної освіти. Адже, підвищення фахової майстерності педагогів дошкілля, їх професійний розвиток та бажання самовдосконалення є надзвичайно важливими для забезпечення належної якості дошкільної освіти. Важливо підтримати педагогів у цьому прагненні, мотивувати їх різними способами, сприяти формуванню позитивної мотивації.

Методист ЗДО №7 «Віночок» Басюк Людмила Вікторівна представила колегам власний досвід роботи з педагогами  закладу з формування мотивації до підвищення фахової майстерності та обговорила з учасниками проєкт професійного стандарту вихователя ЗДО. Захід відбувся у  інтерактивній формі, де завдяки сучасним онлайн-інструментам організаторам вдалося залучити учасників до виконання різних тренінгових вправ та ефективної комунікації.