Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛЯ-НОВАТОРА

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛЯ-НОВАТОРА

17 лютого 2021 року відбулося онлайн-засідання творчої групи вчителя-новатора англійської мови у формі педагогічного діалога, тема якого «Особливості планування та організації уроку англійської мови в першому класі НУШ в умовах дистанційного та змішаного навчання». У засіданні взяли участь 43 педагоги англійської мови закладів освіти м. Ужгорода.

Діалог розпочався з виступу консультанта центру професійного розвитку педагогічних працівників з іноземних мов Габор Олени Миколаївни, яка ознайомила всіх з рекомендаціями МОН України щодо організації дистанційного навчання в умовах карантину.

Доповідачами також були вчителі НВК «Ялинки», БПЛ «Інтелект» – ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, які поділились своїм досвідом щодо організації уроку у першому класі в умовах дистанційного навчання.

Окрім ознайомлення з нормативними документами, вчителі також представили практичні поради викладання у першому класі, обговорювали переваги та недоліки навчальних посібників, зокрема підручників Smart Junior та Fly High, а також ознайомили вчителів з додатковими онлайн  ресурсами, які можна використовувати у навчанні першокласників.