Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ВЧИТЕЛЯ НУШ

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ВЧИТЕЛЯ НУШ

18 лютого 2021 року  педагогами НВК «Первоцвіт»  було організовано і проведено  онлайн-зустріч  у рамках діяльності Школи вчителя НУШ, тема якої «Освіта в пріоритеті. Як школам і батькам співпрацювати дистанційно». У заході взяли участь 83 учасників, вчителів початкових класів.

У заході взяла участь Юрик Ольга Михайлівна, консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради,  яка зазначила, що налагоджена  партнерська співпраця з батьками учнів Нової української школи дозволяє ефективно співпрацювати в умовах дистанційного та змішаного навчання. Батьки є учасниками освітнього процесу і також несуть відповідальність за результати навчання учнів, за якість організації дистанційного  навчання. Тільки  співпраця педагогів та батьків дає можливість досягнути очікуваних результатів навчання.

Організатори заходу, Кравченко Ольга Василівна, заступник директора НВК «Первоцвіт» та Гурзель Лілія Іванівна, вчитель початкових класів НВК «Первоцвіт» представили учасникам  досвід ефективної співпраці з батьками учнів Нової української школи під час дистанційного навчання, а саме: проведення онлайн-консультацій з батьками, організацію батьківських зборів у дистанційному режимі, співпрацю з участі учнів закладу в різноманітних конкурсах, проєктній діяльності. Також було представлено фрагменти відеозаписів з відгуками батьків учнів про дистанційне навчання.

Учасники відзначили, що ефективно побудована співпраця з батьками учнів НУШ, яка відбувається на засадах  педагогіки партнерства – це критерій, за яким можна оцінювати якість освітнього процесу, запорука успішного навчання учнів.

Наприкінці зустрічі педагоги обмінялися враженнями від почутої інформації та наголосили на  необхідності постійного  пошуку дієвих інструментів дистанційної співпраці з батьками під час дистанційного навчання.