Home » Головна » ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

11 лютого 2021 року  педагогами УЗОШ І-ІІІ ст. №19  було організовано і проведено  онлайн-зустріч голів шкільних  професійних спільнот вчителів початкових класів міста  на тему «Нова шкільна реальність або дайджест інструментів дистанційного навчання».

У заході взяла участь Юрик Ольга Михайлівна, консультант  Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ужгородської міської ради,  яка наголосила, що в умовах нової шкільної реальності  вчителю необхідно постійно розширювати знання про практики та підходи до дистанційного навчання, особливо наймолодших учнів, для того щоб ефективно та результативно використовувати новітні інструменти онлайн-навчання.

Машкаринець Руслана Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи УЗОШ І-ІІІ ст.№19, та Островка Лариса Луківна, учитель початкових класів УЗОШ І-ІІІ ст.№19,  представили учасникам заходу інструменти, за допомогою яких  можна організувати ефективне дистанційне навчання з учнями початкових класів.

Під час онлайн-засідання вчителі мали змогу поспілкуватися й обговорити нові тенденції й виклики, перед якими опинились освітяни в умовах дистанційного навчання.

Наприкінці зустрічі педагоги обмінялися враженнями від отриманої інформації та обговорили 7 звичок ефективного вчителя під час дистанційного навчання.