Home » Без рубрики » ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

3 лютого 2021 року відбулася онлайн-конференція вчителів німецької мови на тему «Онлайн-інструменти для ефективного вивчення німецької мови», в якій взяли участь 23 педагоги німецької мови з 8 закладів освіти м. Ужгорода.

Зі словами привітання звернулася до всіх консультант з іноземних мов  Олена Габор. Вона відзначила, що пандемія внесла свої корективи в освітній процес і змусила вчителів у короткі терміни опанувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики, які допомагають організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів.

Вчителі німецької мови УЗОШ І-ІІІ ступенів № 7   поділилися інноваційними методами та підходами, власним досвідом з використання онлайн-інструментів на уроках німецької мови під час дистанційного навчання, а  вчителі німецької мови попрактикувались у ефективному застосуванні Zoom, GoogleMeet, Google Classroom на уроках німецької мови, а також опанували нові можливості онлайн-інструменту Kahoot для асинхронного навчання.